fbpx

XII. Mistrovství České republiky v přívlači 2018

Kdy:
22.9.2018 – 23.9.2018 celý den Europe/Prague Časové pásmo
2018-09-22T00:00:00+02:00
2018-09-24T00:00:00+02:00
Kde:
Svratka 3 a 4 - revír 461 139 a 461 140
Náklady:
3000 Kč
Kontakt:
František Čáha
602 181 160

Organizační výbor soutěže

Garant soutěže: Jan Kropáček
Ředitel závodu: Tomáš Havlíček
Hlavní pořadatel: Jan Kropáček
Bodovací komise: bude ustanovena při losování v den závodu
Hlavní rozhodčí: Jakub Pilný

Propozice

závod proběhne podle ustanovení Soutěžního a Závodního řádu LRU – přívlač, platného pro rok 2018 s omezením: Brodění – bude upřesněno dle sektorů, s tím souvisí použití vezírků

Měření dle SaZ řádu

Ryby se budou podebírat do podběráku.

Výskyt ryb: bolen, candát, jelec tloušť, jelec jesen, okoun, sumec, štika, parma

Charakter řeky: pomalu tekoucí řeka s hloubkou od 0,3m – 2m, šířka 15m – 30m.

Závodní úsek: budou vytyčeny na úseku řeky od hráze přehradní nádrže po soutok se Svitavou. Vzhledem k aktuálním klimatickým podmínkám budou jednotlivé tratě upřesněny max. 1 týden před zahájením závodů. Kapitáni jednotlivých týmů budou včas informováni.

Tréninkový úsek: od splavu v Komíně po splav v Pisárkách – viz mapka

Pro závodníky platí zákaz lovu v závodním úseku 7 dnů před konáním závodu, tj. 15.9. včetně.

Upozornění: v souladu se SaZ řádem závody proběhnou s nástrahami se zamáčknutými, ubroušenými nebo jinak odstraněnými protihroty (nejlépe s háčky bez protihrotů).

Jakkoli prokazatelně poškozená ryba nebude v souladu se SZŘ hodnocena a navíc se závodník vystavuje možnému napomenutí, nebo případné diskvalifikaci.

Časový rozvrh závodu:

Pátek – 21/9
8:00 – 17:00 trénink
17:00 – 18:00 slavnostní zahájení v místě ubytování 18:00 – losování , porada kapitánů, jmenování jury

SOBOTA – 22/9
6:00 snídaně
6:30– 7:00 přejezd na závodní trať
7:00– 8:00 příprava
8:00– 9:30 – 1.část závodu A,B,E
9:30– 10:00 rotace
10:00– 11:30 – 2.část závodu A,B,E
11:30 – 13:00 oběd
13:00– 14:00 příprava
14:00– 15:30 – 1.část závodu C,D,F
15:30– 16:00 rotace
16:00– 17:30 2.část závodu C,D,F
18:00– 19:00 večeře
19:00– vyhodnocení 1.dne, porada, losování

Neděle – 23/9
6:00 snídaně
6:30– 7:00 přejezd na závodní trať
7:00– 8:00 příprava
8:00– 9:30 – 1.část závodu A,B,E
9:30– 10:00 rotace
10:00– 11:30 – 2.část závodu A,B,E
11:30 – 12:30 oběd
12:30– 13:30 příprava
13:30– 15:00 – 1.část závodu C,D,F
15:00– 15:30 rotace
15:30– 17:00 2.část závodu C,D,F
18:00 – vyhodnocení

Upozorňujeme závodníky, že podle zákona o rybářství č.99/2004Sb.Hlava III,§13, čl.k)(7) musí mít osoba provádějící lov u sebe rybářský lístek a povolenku k lovu. Každý závodník proto musí, ve vlastním zájmu, přijet s platným rybářským lístkem.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu nebo termínu pořádání v případě nepříznivého vývoje počasí a podle aktuálního stavu vody.

Závodní sektory budou vytyčeny na tomto úseku – s výjimkou tréninkového

Tréninkový úsek:

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář