X. Mistrovství České republiky v přívlači

Kdy:
20.8.2016 – 21.8.2016 celý den
2016-08-20T00:00:00+02:00
2016-08-22T00:00:00+02:00
Kde:
Labe 34, Úpa 34 revír 461 017, 451 081
Náklady:
3000 Kč
Kontakt:
Nekvapil David
775028041

Organizační výbor
Hlavní pořadatel: Nekvapil David
Zástupce pořadatele: Janda Jiří
Hlavní rozhodčí: Roubínek David
Pořadatel ženy: Brůžek Pavel, Zábranský Kamil
Garant soutěže: Nekvapil David
Bodovací komise: Janda Jiří, Nekvapil David, Zábranský Kamil
Porota: Janda Jiří, Nekvapil David, 3 zvolení zástupci na poradě

LABE 33 (451036)                       ÚPA 1 (451081)

Propozice
Závody proběhnou v souladu s ustanovením Soutěžního a závodního řádu LRU – přívlač platného pro rok 2016.

Povolené druhy ryb: dle SaZŘ 2016
Míra povolených druhů ryb: dle SaZŘ 2016
Bodování: měřením (lososovité ryby a lipan bez měření)
Brodění: nebrodí se
Povolenky: na revíru platí celorepubliková, celosvazová a krajská povolenka na MP vody – HROMADNÁ POVOLENKA
Protesty: protest lze podat v souladu s platným SaZŘ 2016

Tréninkové úseky
Tréninkový úsek: Od mostu v obci Heřmanice po most v obci Kuks cca. 3500m Ryby: okoun, štika, tloušť

Platí zákaz přivlastňování si ryb – ryby musí být s maximální šetrností vráceny zpět!

Závodní úseky
Úsek A,B 1: Úpa Od mostu v Jaroměři ulice Jaromírova cca. 1000m proti proudu,tekoucí voda,hloubka 0,5-1,5 m, pstruh obecný, tloušť, okoun, břehy nízké,snadno přístupné.

Úsek C,D 1 : Labe Od mostu v Jaroměři ulice Jaromírova cca. 1000m po proudu, stojatá voda, hloubka1-3m,tloušť, okoun,štika, břehy nízké,snadno přístupné.

Úsek A,B,C,D 2 : Labe Od mostu v Černožicích cca. 4000m proti proudu, stojatá voda, hloubka 1- 3 m, tloušť, okoun, štika, břehy vyšší, snadno přístupné.

Úsek Ž 1 :Labe U lávky v Jaroměři ulice Na skluzavce cca. 500m, stojatá voda, hloubka 1- 3 m, tloušť, okoun, štika, břehy nízké,snadno přístupné.

Úsek Ž 2 :Labe V obci Kuks cca. 500m od mostu proti proudu, stojatá voda,hloubka 1- 3 m, tloušť, okoun,štika, břehy nízké,snadno přístupné.

Pro závodníky platí přísný zákaz lovu v závodních úsecích před závody tj. od 12.8.2016

Přihlášky, startovné:
Přihlášky zasílejte na email nekvapildavid@seznam.cz.

Startovné (3000,- Kč) zaplatit bankovním převodem na účet:

43-8592930207/0100

Do zprávy pro příjemce uvést: Startovné X.MiČR + název územního svazu.

Přihlášky a startovné nutné odeslat do 12.8.2016

Ubytování, stravování:

Pro všechny zamluveno v HLAVNÍ STRÁŽ PEVNOST JOSEFOV  http://www.hlavnistraz.cz/

Pro ubytování kontaktovat tel. 774 343 369 do 31.července pro hladké ubytování každého účastníka, hlásit se jako: RYBÁŘI SRPEN.

Společné stravování (sobota oběd, večeře, neděle oběd), nahlásit vedoucí restaurace tel. 777 687 545 během patečního zahájení, kde bude možné vybrat z připraveného jídelníčku, večeře v pátek bude probíhat ze stálého jídelního lístku.

Ubytování a stravování si zajišťuje každý sám.

V HLAVNÍ STRÁŽ proběhne zahájení, losování a vyhlášení výsledků.

Kontakt na pořadatele:
Nekvapil David, tel. 775028041, nekvapildavid@seznam.cz
Janda Jiří, tel. 725946613 – technické zajištění tratí
Zábranský Kamil, tel. 774544881 – ženy

Časový rozpis

Pátek 19.8.2016
07:00 – 16:00 TRÉNINK
16:00 – 17:00  ubytování
18:00 – 19:00 zahájení, porada vedoucích a losování v HLAVNÍ STRÁŽ

Sobota dne 20.8.2016
06:00 – 07:00 příprava
7:00 – 08:30 ranní závod 1.část A1,B1,Ž1
8:30 – 09:00 rotace
9:00  – 10:30  ranní závod 2.část A1,B1,Ž1
10:30 – 13:00  přestávka na oběd
13:00 – 14:00  příprava na závod
14:00 – 15:30 odpolední závod 1.část C1,D1
15:30 – 16:00  rotace
16:00 – 17:30 odpolední závod 2. část C1,D1
19:30 losování a vyhlášení průběžných výsledků v HLAVNÍ STRÁŽ

Neděle dne 21.8.2016
6:00 – 7:00      příprava
7:00 – 8:30      ranní závod 1.část A2,B2,Ž2
8:30 – 9:00      rotace
9:00 – 10:30    ranní závod 2.část A2,B2,Ž2
10:30 – 12:00  přestávka na oběd
12:00 – 13:00  příprava na závod
13:00 – 14:30 odpolední závod 1.část C2,D2
14:30 – 15:00  rotace
15:00 – 16:30 odpolední závod 2. část C2,D2
18:00 vyhlášení výsledků v HLAVNÍ STRÁŽ

Pořadatel  si  vyhrazuje  právo  na  změnu  programu  a  lovného  úseku  s ohledem  na klimatické podmínky a jiné nepředvídatelné přírodní události.

Mapky:

Trať A,B1
obr1

Trať C, D1
obr6

Trať A,B,C,D2
obr3

Trať Ž1 a Ž2
obr4
obr5

 

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář