Hustopečský pohár v přívlači

Kdy:
27.8.2016 – 28.8.2016 celý den
2016-08-27T00:00:00+02:00
2016-08-29T00:00:00+02:00
Kde:
Bečva 5 revír 471 011
Náklady:
500Kč
Kontakt:
Stanislav Pernický

Místo konání:
MO ČRS Hustopeče nad Bečvou
471011 – Bečva 5
471012 – Bečva 5A
MO ČRS Choryně
471013 – Bečva 6

Čestné předsednictvo:
Starostka městyse Hustopeče n. B.: Vozáková Julia, Ing.
Starostka obce Milotice n. B.: Bezděková Hana, Bc.
Předseda ÚS ČRS Ostrava: Martínek Miloš
Jednatel ÚS ČRS Ostrava: Jaroň Přemysl, Ing.

Organizační výbor:
Ředitel soutěže: Kašpar Jiří st.
Garant: Pernický Stanislav, Ing.
Hlavní rozhodčí: Bečák Jaroslav, Mgr.
Rozhodčí komise: Bečák Jaroslav, Mgr.; Král Ladislav; Mareček Tomáš

Technická ustanovení

  1. Startovné: 500 ,- Kč, bude vybráno hotově při prezenci k závodu v pátek 26. 8. večer.
  2. Závod proběhne podle ustanovení Soutěžního a Závodního řádu pro LRU – přívlač, platného pro rok 2016.
  3. Povolené druh y ryb: dle ustanovení Soutěžního a Závodního řádu pro LRU – přívlač, platný pro rok 2016.
  4. Způsob lovu: je povolen lov na nástrahy opatřené háčky bez protihrotů!
  5. Bodování: měřením
  6. Brodění: Bečva 5, 6 (řeka Bečva) – povoleno
  7. Tréninkové úseky:
    BEČVA 5 – řeka u obce Hustopeče Parmové pásmo, šířka 10 –30 m, hloubka 0,5 – 2 m – viz mapka
    BEČVA 5A jezera 6 Z a V – štěrkopísková jezera MO Hustopeče n/B, stáří 50 let, hloubka 3 m
    Ryby: bolen, candát, jelec jesen, jelec tloušť, jelec proudník, lipan, okoun, pstruh duhový, pstruh obecný, siven, sumec, štika, parma, úhoř.
    Závodníci se v případě potřeby prokáží kontrolním orgánům povolenkou, která je součástí těchto propozic.
    Zákaz přivlastňování ryb – ulovené ryby musí být s maximální šetrností ihned puštěny zpět do revíru.
  8. Závodní úseky:
    BEČVA 5 – řeka
    Parmové pásmo, šířka 10 –30 m, hloubka 0,5 – 2 m
    BEČVA 6 – řeka
    Parmové pásmo, šířka 10 –30 m, hloubka 0,5 – 2 m
    Ryby: bolen, candát, jelec jesen, jelec tloušť, jelec proudník, lipan, okoun, pstruh duhový, pstruh obecný, siven, sumec, štika, parma, úhoř.
    Pro závodníky platí přísný zákaz lovu v závodních úsecích 7 dnů před závody.
  9. Protesty: Protest lze podat v souladu se SaZ řádem.
  10. Ubytování:
    Rybářská chata MO Hustopeče n. B.
    , 9 míst, Jiří Kašpar, tel: 731 023 219
    (chata je již obsazena)!!!Chatky u jezera č. 2 – 3 čtyřlůžkové chaty – 12 míst, paní Rárová, tel.: 602 777 161

    Restaurace Jachta – Hustopeče nad Bečvou, 25 míst, na tel.:603 508 560, 605  289 075 – paní Vaculíková

    Ubytovna U Hájku – Hranické Loučky, 25 míst, Tel.: 571 616 405, 775 150 045 – Romana Pospíšilová

    Ubytování u jezera č. 2 – tři dvoulůžkové pokoje – p. Štec, tel.: 606 702 749

    Penzion Vyšehrad – Hustopeče n. B., 18 míst Tel.:608 208 028

  11. Stravování:
    Rybářská chata MO i v průběhu závodů zajištěno
    Snídaně – obědy – večeře
    Občerstvení účastníků ve vlastní režii!
  12. Přihlášky: na mail: pernicky@kreditvm.cz

Časový rozpis závodů
Pátek 26. srpna 2016

07 – 17 hod. trénink (hromadná povolenka zaslána s propozicemi závodu, žádáme o doplnění jmen a čísel závodních průkazů do těchto povolenek)
16 – 17 hod. ubytování
19 hod. ZAHÁJENÍ, PORADA, LOSOVÁNÍ – Rybářská chata MO štěrkoviště lok 3.
Časový program závodů bude upřesněn na poradě závodníků.

Sobota 27. srpna 2016
Sobotní závod bude probíhat na řece Bečvě. Ranní závod bude na Bečvě 6 v Choryni
Odpolední závod bude na Bečvě 5 v Hustopečích. Závodní pole bude rozděleno na 2 skupiny, z nichž jedna bude lovit a druhá měřit.

07:00 – 08:00 příprava na závod A
08:00 – 09:30 1. část závodu A
09:30 – 10:00 rotace po první části
10:00 – 11:30 2. část závodu A
11:30 – 14:00 oběd a příprava na závod B
14:00 – 15:30 1. část závodu B
15:30 – 16:00 rotace po první části
16:00 – 17:30 2. část závodu B
18:00 – 19:30 vyhlášení výsledků, večeře

Neděle 28. srpna 2016
Nedělní závod bude probíhat na řece Bečvě. Ranní závod bude na Bečvě 6 v Choryni. Odpolední závod bude na Bečvě 5 v Hustopečích. Závod bude probíhat stejným způsobem jako v sobotu – dvě skupiny, kdy jedna závodí a druhá měří.

06:00 – 06:30 prezence závodníků, losování
06:30 – 08:00 snídaně, příprava na závod
08:00 – 09:30 1. část závodu A
09:30 – 10:15 rotace po první části
10:15 – 11:45 2. část závodu A
11:45 – 13:30 oběd a příprava na závod B
13:30 – 15:00 1. část závodu B
15:00 – 15:45 rotace po první části
15:45 – 17:15 2. část závodu B
17:15 – 18:30 vyhlášení výsledků

Pořadatel si vyhrazuje právo změny v případě nepříznivých klimatických, či jiných podmínek.

Náhradní trať je zvolena na revíru Bečva 5A – štěrkopísk ová jezera 2 – 5

!!!UPOZORŇUJEME NA POVINNOST POMOCNÝCH ROZHOČÍCH SPOČÍTAT BODOVACÍ LÍSTKY!!!

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář