fbpx

Extraliga 1.kolo v přívlači

Kdy:
25.6.2016 – 26.6.2016 celý den Europe/Prague Časové pásmo
2016-06-25T00:00:00+02:00
2016-06-27T00:00:00+02:00
Kde:
Dyje 11 (Znojmo)
Kontakt:
Jan Kropáček
604768636

Funkcionáři závodu:
Pořadatel: Jan Kropáček, Roman Němec , MO Znojmo
Garant: Aleš Zábojník
Hlavní rozhodčí: Tomáš Havlíček
Bodovací komise: Jan Kropáček, Roman Němec , Ladislav Marek
Jury: bude zvolena na páteční poradě

Propozice: závody proběhnou podle platného Soutěžního a Závodního řádu pro LRU – Přívlač pro rok 2016. Bodování – měřením.

Brodění v jednotlivých závodech bude upřesněno na poradě den před závodem.

Protesty je možné podávat v souladu se Soutěžním a Závodním řádem LRU – přívlač pro rok 2016 po složení kauce 500,- Kč na jeden protest. Při zamítnutí protestu kauce propadá ve prospěch pořadatele.

Tréninkové úseky:

Od splavu v obci Krhovice po silniční most za obcí Micmanice.  Jedná se o revír Dyje 10.

Mimo tréninkové úseky zákaz  rybolovu pro všechny členy závodních týmů 7 dnů před závody.

Závodní úsek:

Závody proběhnou na Dyji 11 (461 031) . Závodní trat bude postavena od splavu v městské části Znojmo – Oblekovice po splav v obci Krhovice.

 Charakter toku:

http://www.mrk.cz/clanek.php3?id=745

Losování proběhne v hostinci U Sapíka , Brněnská 36 , Dobšice !

Povolenky vyřídíte po dohodě na MO Znojmo, Oblekovice 321 , Znojmo

Email:  rybariznojmo@seznam.cz

Telefon: 515 227 531

Časový rozpis závodu
Pátek 24. 6.

8,00-16,00 hod             trénink
16,00- 18,00                 ubytování
19,00                            porada kapitánů (hostinec Sapík, Brněnská 36, Dobšice)

Sobota 25. 6.

6,00-7,00 hod               příprava na závod
7,00-8,30 hod               závod A1
8,30-9,30 hod               rotace
9,30-11,00 hod             závod A2
11,00-13,00 hod           oběd
13,00-14,00 hod           příprava na odpolední závod
14,00-15,30 hod           závod B1
15,30-16,30 hod           rotace na další úsek
16,30-18,00 hod           závod B2
19,00                             porada kapitánů

Neděle 26. 6.

5.30-6,30 hod               příprava na dopolední závod
6,30-8,00 hod               závod A1
8,00-9,00 hod               rotace na další úsek
9,00-10,30 hod             závod A2
11,00-12,00 hod           příprava na odpolední závod
12,00-13,30 hod           závod B1
13,30-14,30 hod           rotace na další úsek
14,30-16,00 hod           závod B2
16,30-17,30 hod           vyhodnocení

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu v případě nepříznivého vývoje počasí či vysokého stavu vody a zároveň s ohledem na možné připomínky z porady.

Kontaktní telefon: Jan Kropáček, tel.: 604768636

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář