fbpx

Centrální divize A v přívlači

Kdy:
27.8.2016 – 28.8.2016 celý den Europe/Prague Časové pásmo
2016-08-27T00:00:00+02:00
2016-08-29T00:00:00+02:00
Kde:
Nežárka 3 revír 421 051
Náklady:
600Kč
Kontakt:
Straka Jan
776 077 215

Hlavní pořadatel: Straka Jan
Hlavní rozhodčí: Ing. Kepr Tomáš
Garant: Ing. Kepr Tomáš
Bodovací komise: Straka Jan, Ing. Kepr Tomáš
Porota: bude zvolena na páteční poradě

Termín přihlášek do 11.08.2016 na email:  picalcedo@seznam.cz

Přihláška musí obsahovat kraj, jméno, příjmení, MO, popřípadě název týmu.

Startovné: 600,- Kč za tým, bude vybráno na páteční poradě! 

Ubytování je možné v: Fähnrichův mlýn, Autocamp u Skalníků, ubytovna Lásenice.

Porada a vyhlášení výsledků proběhne v autocampu u Skalníků!

Zákaz lovu ryb pro závodníky na závodních úsecích od 11.08.2016!

Pravidla:
Chytá se dle Závodního a Soutěžního řádu LRU přívlač pro rok 2016. Protesty možno podávat dle platného S. a Z. řádu po složení kauce 500,- Kč hlavnímu rozhodčímu. Při shledání Jury, že protest je neoprávněný, propadá kauce pořadateli.

Brodění zakázáno!

Lovící jsou povinni během závodů (včetně tréninku) vlastnit platnou MP povolenku na tento revír, tj. Krajská Jihočeského ÚS, Celosvazová nebo Celorepubliková. 

Časový harmonogram:

Pátek 26.08.2016
Trénink 07:00 – 17:30 (probíhá kdekoli mimo závodní úseky)
Porada, losování 18:30

Sobota 27.08.2016
Sektor A
07:00 – 08:00 příprava
08:00 – 09:30 1.kolo
09:30 – 10:00 rotace
10:00 – 11:30 2. kolo
11:30 – 13:30 přestávka na oběd a přejezd na druhý úsek
Sektor B
13:30 – 14:30 příprava
14:30 – 16:00 1. kolo
16:00 – 16:30 rotace
16:30 – 18:00 2. kolo
19:30 porada a losování

Neděle 28.08.2016
Sektor C
06:00 – 07:00 příprava
07:00 – 08:30 1. kolo
08:30 – 09:00 rotace
09:00 – 10:30 2. kolo
10:30 – 12:00 přestávka na oběd
Sektor D
12:00 – 13:00 příprava
13:00 – 14:30 1. kolo
14:30 – 15:00 rotace
15:00 – 16:30 2. kolo
17:30 vyhlášení výsledků

V případě dotazů volejte a pište; 776 077 215

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu a lovných úseků s ohledem na klimatické podmínky, stav průtoků a jiné nepředvídatelné přírodní události.

Těšíme se na Vaši účast. Za pořadatele Straka Jan.

Mapy:
Trať A
obr

Trať B
obr1

Trať C
obr2

Trať D
obr3

náhradní
obr4

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář