3.liga v přívlači – 2.kolo

Kdy:
14.7.2018 – 15.7.2018 celý den
2018-07-14T00:00:00+02:00
2018-07-16T00:00:00+02:00
Kde:
Malše 1 revír 421 044
Kontakt:
Miroslav Zvolánek
604 231 860

2.kolo III.ligy LRU v přívlači
pořádané ve dnech 14. -15. července 2018
na revíru Malše 1 (421 044)

Propozice

Garant Ing. Tomáš Kepr
Pořadatel Miroslav Zvolánek
Hlavní rozhodčí Miroslav Zvolánek
Bodovací komise M.Zvolánek,

Závody proběhnou podle S a Z řádu pro LRU – přívlač na rok 2018.

Brození povoleno.

Protesty je možné podávat v souladu se Soutěžním a Závodním řádem LRU – přívlač pro rok 2018 po složení kauce 500,- Kč na jeden protest. Při zamítnutí protestu kauce propadá ve prospěch pořadatele.

Ubytování:
Zamluveno ve vysokoškolské koleji č.2 v Č.Budějovicích(část Čtyři dvory)

Zde proběhnou porady i losování.

Každý tým potvrdí své ubytování na email: pseflova@jcu.cz

Tréninkové úseky: Malše 1 (421 044) – (v mapce vyznačeny hnědě)

Závodní úsek: Zbytek revíru Malše 1(421 044) (v mapce vyznačen červeně,oranžově,zeleně a fialově)

jednotlivé tratě budou v zájmu regulérnosti vytyčeny až den před závody dle aktuálního stavu vody v řece.Podle S a Z řádu 2018 platí na závodních úsecích pro všechny členy účastnících se družstev přísný zákaz rybolovu od 7.7.včetně až do 13.7.2018.

Výskyt ryb: jelec tloušť a proudník,okoun říční,štika obecná,pstruh obecný,lipan podhorní a všechny běžné druhy kaprovitých ryb.

Popis závodního úseku: Jedná se o mimopstruhový revír s šířkou toku 10 – 20 m a hloubkou 0,2 – 2,0m Dno je kamenité s pískovými lavicemi, v hlubších partiích s nánosem sedimentu. Břehy jsou hlinitopísčité s kamenným záhozem,v obcích částečně regulované.

Časový rozpis závodů:
Pátek 13. července 2018
8.00- 17.00 trénink ve vymezeném úseku
17.00 ubytování
19.00 porada vedoucích družstev a losování na 1.den

Sobota 14. července 2018
6.30 odjezd na závodní úsek
6.45 – 7.45 příprava na závod
7.45 – 9.15 1. závod
9.15 – 10.00 rotace
10.00 – 11.30 2.závod
11.30 – 13.30 oběd
13.30 – 14.30 příprava na závod
14.30 – 16.00 3. závod
16.00 – 16.45 rotace
16.45 – 18.15 4. závod
20.30 průběžné výsledky, losování na 2. den

Neděle 8. června 2014
5.45 odjezd na závodní úsek
6.00 – 7.00 příprava na závod
7.00 – 8.30 1.závod
8.30 – 9.00 rotace
9.00 – 10.30 2.závod
10.30 – 12.00 oběd,příprava na závod
12.00 – 13.30 3. závod
13.30 – 14.00 rotace
14.00 – 15.30 4. závod
17.00 vyhlášení výsledků

V případě nutnosti si pořadatel vyhrazuje právo změny závodních úseků,nebo časového harmonogramu závodu.

Ing.Tomáš Kepr – garant Miroslav Zvolánek – pořadatel
tel. – 606 580 464 tel. – 604 231 860

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář