2.liga v přívlači – 3.kolo

Kdy:
14.9.2019 – 15.9.2019 celý den Europe/Prague Časové pásmo
2019-09-14T00:00:00+02:00
2019-09-16T00:00:00+02:00
Kde:
Labe 32 revír 451 035
Kontakt:
Zábranský Kamil
774 544 881

3.kolo II.ligy LRU Přívlač

pořádané ve dnech 13. – 15.9. 2019

na řece Labe 32, revír 451035

Organizační výbor:
Hlavní pořadatel: Zábranský Kamil Hlavní rozhodčí: Janda Jiří
Garant soutěže: Nekvapil David
Bodovací komise: Janda Jiří, Jandová Jana, Brůžek Pavel Porota: Brůžek Pavel, Janda Jiří, 3 zvolení zástupci na poradě

Propozice
Závody proběhnou v souladu s ustanovením Soutěžního a Závodního řádu LRU – přívlač, platného pro rok 2019. (dále jen „SaZŘ 2019“)

Povolené druhy ryb: dle „SaZŘ 2019“

Míra povolených druhů ryb: dle „SaZŘ 2019“ Bodování: měřením

Brodění: zakázáno (vyšší břehy – nutný delší podběrák, místy vysoká tráva)

Povolenky: na revíru platí celorepubliková, celosvazová a krajská povolenka na MP vody Protesty: protest lze podat v souladu s platným „SaZŘ 2019“

Tréninkový úsek: mimo závodní sektory

Pro závodníky (včetně náhradníků) platí přísný zákaz lovu v závodních úsecích před závody tj. od 2.9.2019.

Časový rozpis závodu
Pátek 13.9. 2019
TRÉNINK – dle denní doby lovu mimo závodní sektory
19:00 porada a losování v motelu ARKUS – www.motel-arkus.cz

Sobota dne 14.9. 2019
7:00 – 8:00 příprava na ranní závod
8:00 – 9:30 ranní závod 1.
9:30 – 10:00 rotace
10:00 – 11:30 ranní závod 2.
11:30 – 13:30 přestávka na oběd
13:30 – 14:30 příprava na závod
14:30 – 16:00 odpolední závod 3
16:00 – 16:30 rotace
16:30 – 18:00 odpolední závod 4.
19:00 losování a vyhlášení průběžných výsledků

Neděle dne 15.9. 2019
6:00 – 7:00 příprava na ranní závod
7:00 -8:30 ranní závod 5.
8:30 – 9:00 rotace
9:00 – 10:30 ranní závod 6.
10:30 – 11:30 přestávka na oběd
11:30 – 12:30 příprava na závod
12:30 – 14:00 odpolední závod 7.
14:00 – 14:30 rotace
14:30 – 16:00 odpolední závod 8.
17:00 vyhlášení výsledků

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu a lovného úseku s ohledem na klimatické podmínky a jiné nepředvídatelné přírodní události.

Stravování:  na vlastní náklady

Ubytování:  Jaroměř, Hradec Králové, možnost ubytování v místě losování

S pozdravem Petrův Zdar a přívlači zvlášť, se na Vás těšíme

Kontakt na pořadatele:
Zábranský Kamil 774 544 881 zabranskykamil@gmail.com
Janda Jiří 725 946 613 jandyst@seznam.cz
Brůžek Pavel 721 646 247 pv.bruzek@centrum.cz

Výskyt ryb: okoun říční, štika obecná, jelec tloušť, jelec jesen, bolen dravý, candát obecný, sumec velký, bílá ryba

Sektor A: od mostu v Černožicích přes řeku po proudu dolů (levý břeh, viz mapka), řeka mírně tekoucí, hloubka 0,5m – 4m, dno bahnité, břehy travnaté, místy rákos, vrbičky, místy podmáčený břeh a trávy místy zasahující až do vody – broďáky doporučeny.

Sektor B: od ústí Malostranského potoka do Labe pod obcí Skalice proti proudu (pravý břeh, viz mapka), řeka mírně tekoucí, hloubka 0,5m – 3m, dno bahnité, břeh travnatý, místy vyšší a prudší

Sektor C + D: sektory na sebe volně navazující, od Tyršova mostu v obci Smiřice po proudu (pravý břeh, viz mapka), řeka mírně tekoucí, hloubka0,5m –3m, dno bahnité, břeh travnatý, místy vyšší a prudší

Na sektoru A delší podběrák doporučen.

Na sektoru B, C a D je delší podběrák nutností.

Sektor A

Sektor B

Sektor C + D

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář