2.liga A 1.kolo v přívlači

Kdy:
25.6.2016 – 26.6.2016 celý den
2016-06-25T00:00:00+02:00
2016-06-27T00:00:00+02:00
Kde:
Otava 4 revír 421 056
Kontakt:
Miroslav Zvolánek
604 231 860

Ředitel závodu, garant: Ing. Tomáš Kepr
Hlavní rozhodčí:            Ing. Tomáš Kepr
Bodovací komise          Ing. Tomáš Kepr, Robin Měsíček

Závody proběhnou podle Soutěžního a Závodního řádu pro LRU – přívlač na rok 2016. Protesty je možné podávat v souladu se Soutěžním a Závodním řádem LRU – přívlač pro rok 2016 po složení kauce 500,- Kč na jeden protest.  Při zamítnutí protestu kauce propadá ve prospěch pořadatele.

Losování a porady budou probíhat v restauraci“ u Vondrážků“ v obci Katovice.

Kapacita ubytování je 21 míst (7 třílůžkových pokojů).

Ubytování na telefonu: 604 913 533 heslo „Rybáři“.

Tréninkový úsek: Otava 4 od začátku revíru po soutok s Volyňkou.

Závodní úseky: budou vytyčeny na zbývající části Otavy 4 (421056) viz. mapka. Dle Závodního řádu na rok 2016 zde platí pro závodníky i náhradníky  všech  účastnících  se  družstev  přísný zákaz rybolovu od 16. června 2016 až do konce závodů.

Popis závodního úseku: jedná se o mimopstruhový revír v části ve “ pstruhovém režimu“ (lov povolen jen muškařením, nebo na umělé nástrahy) o šířce 10-35 m s hloubkou v rozmezí 0,5 – 2,5 m s částečně kamenitým dnem. Břehy jsou hlinité až kamenité někdy s příkřejším vstupem do vody a hloubkou hned u břehu, proto je třeba dávat si pozor při vstupu do vody na možnost uklouznutí.

Výskyt ryb: okoun, tloušť, štika, pstruh duhový, jesen, lipan.

Časový rozpis závodů:
Pátek 24. června 2016

8.00 – 17.00 trénink
19.30 porada vedoucích družstev a losování na sobotní závody

Sobota 25. června 2016

6.00 – 7.00   příprava na závod A1
7.00 – 8.30  závod A1
8.30 – 9.00 rotace
9.00-10.30 závod A2
11.00-13.00 oběd
13.00-14.00 příprava na závod B1
14.00-15.30 závod B1
15.30-16.00 rotace
16.00-17.30 závod B2
20.00 průběžné výsledky, losování na nedělní závody

Neděle 26. června 2016

6.00 – 7.00  příprava na závod A1
7.00 – 8.30  závod A1
8.30 – 9.00 rotace
9.00-10.30 závod A2
11.00-12,00 oběd
12.00-13.00 příprava na závod B1
13.00-14.30 závod B1
14.30-15.00 rotace
15.00-16.30 2. část 4. závodu
18.00  vyhlášení výsledků

V případě nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje změnu tratí, či časového harmonogramu závodu.

Garant, hl. rozhodčí                                              Pořadatelé
Tomáš Kepr (606 580 464)                                   Miroslav Zvolánek (604 231 860)
Miroslav Boháč

obr

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář