1.liga v přívlači – 3.kolo

Kdy:
28.7.2018 – 29.7.2018 celý den
2018-07-28T00:00:00+02:00
2018-07-30T00:00:00+02:00
Kde:
Sázava 4 a 5 revír 401 010 a 401 011
Kontakt:
Jaroslav Dvořák
604 518 124

Organizační výbor

Hlavní pořadatel: MO ČRS Praha 10 – Hostivař, Jaroslav Dvořák, 604 518 124, jaroslavdvorak.rybar@centrum.cz
Karel Filinger, karlosfili@centrum.cz; http://rybarihostivar.websnadno.cz 
sponzor závodu: waldes.cz obchod s textilní galanterií společnosti KOH-I-NOOR a.s.

Hlavní rozhodčí: Jaroslav Filinger
Garant soutěže: František Čáha
Bodovací komise: Jaroslav Filinger, Karel Filinger, Jaroslav Dvořák

Propozice

Závody proběhnou v souladu s ustanoveními Soutěžního řádu a Závodního řádu LRU – přívlač platného pro rok 2018.

Brodění: povoleno na vlastní nebezpečí

Povolenky: na revíru platí celorepubliková, celosvazová a krajská povolenka ÚS Praha na MP vody

Protesty: protest lze podat v souladu s platným SaZŘ 2018

Tréninkový úsek: Od mostu u restaurace Na Marjánce u Stříbrné Skalice (Sázava 4) a krátký úsek mezi jezem a mostem v Ledečku (Sázava 5). Pro závodníky platí přísný zákaz lovu v závodních úsecích před závody od 21. 7. 2018 (včetně).

Závodní úseky:

Charakter toku: Za obvyklého letního stavu hloubka do 1,5 metru, převážně 0,5 – 1 m. Břehy jsou porostlé vrbami, kopřivami a netýkavkou žláznatou, místy hůře přístupné. Dno je pokryto kameny, štěrkem s frakcí cca 10 – 50 mm, místy písčité až bahnité. V případě silného deště se řeka rychle zakalí a hloubka se postupně zvýší.

Brodění: Závodní úseky jsou zvoleny tak, že za běžného stavu a obvyklé výšky postavy vody se lze broděním přiblížit k druhému břehu.

Lovené druhy (převažující): jelec tloušť, některými sportovci velmi oblíbená ouklej obecná, dále také jelec proudník, okoun říční, bolen dravý, štika obecná.

Ubytování a stravování si účastníci zajistí individuálně.

Hotel Ledečko (proběhnou porady a losování)
https://www.hotelledecko.cz/

Sport areál Samopše
https://www.sport-areal.cz/ubytovani
Tel.: 724 818 057; 724 101 110

Časový rozpis závodu

Pátek
7:00 – 19:55
20:00 porada a losování v Hotelu Ledečko

Sobota
7:00 – 8:00 příprava na závod
8:00 – 9:30 ranní závod 1. (A)
9:30 – 10:00 rotace, příprava
10:00 – 11:30 ranní závod 2. (A)
13:30 – 14:30 příprava na závod
14:30 – 16:00 odpolední závod 3. (B)
16:00 – 16:30 rotace, příprava
16:30 – 18:00      odpolední závod 4. (B)
20:00    losování a vyhlášení průběžných výsledků v Hotelu Ledečko

Neděle
6:00 – 7:00 příprava na závod
7:00 – 8:30 ranní závod 5. (C)
8:30 – 9:00 rotace, příprava
9:00 – 10:30 ranní závod 6. (C)
11:30 – 12:30 příprava na závod
12:30 – 14:00 odpolední závod 7. (D)
14:00 – 14:30 rotace, příprava
14:30 – 16:00 odpolední závod 8. (D)
19:30 vyhlášení výsledků v nebo před Hotelem Ledečko

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu časového rozvrhu a lovného úseku s ohledem na hydrometeorologické podmínky a jiné nepředvídatelné události.

Závodní úseky

Tréninkové úseky

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář