1.liga v přívlači – 1.kolo

Kdy:
30.6.2018 – 1.7.2018 celý den
2018-06-30T00:00:00+02:00
2018-07-02T00:00:00+02:00
Kde:
Otava 4 revír 421 056
Kontakt:
Miroslav Zvolánek
606 580 464

1.kolo I. ligy LRU v přívlači
pořádané ve dnech 29.6. – 1.7. 2018

na řece Otavě 4, revír 421 056

Propozice

Ředitel závodu, garantIng. Tomáš Kepr
Hlavní rozhodčíZvolánek Miroslav
Bodovací komiseIng. Tomáš Kepr,Zvolánek Miroslav

Závody proběhnou podle Soutěžního a Závodního řádu pro LRU – přívlač na rok 2018. Protesty je možné podávat v souladu se Soutěžním a Závodním řádem LRU – přívlač pro rok 2018 po složení kauce 500,- Kč na jeden protest. Při zamítnutí protestu kauce propadá ve prospěch pořadatele.

Losování a porady:

budou probíhat v autokempu “Podskalí “ v obci Strakonice.
Kapacita ubytování omezena.

Ubytování na telefonu: 777 140 001 heslo „rybářské závody“.

Tréninkový úsek:
Otava 3 (421 055)

Závodní úseky:
části revíru Otava 4 (421 056) viz. mapky.

Zákaz rybolovu na celém revíru „Otava 4“ platí pro všechny účastnící se družstva (včetně náhradníků) od 18. června 2018.

Popis závodního úseku:
jedná se o mimopstruhový revír o šířce 15-40 m s hloubkou v rozmezí 0,5 – 2,5 m s částečně kamenitým dnem. Břehy jsou hlinité až kamenité někdy s příkřejším vstupem do vody a hloubkou hned u břehu, proto je třeba dávat si pozor při vstupu do vody na možnost uklouznutí.

Výskyt ryb: tloušť, okoun, štika, pstruh duhový, jesen, bolen, lipan.

Časový rozpis závodů:
Pátek 29. června 2018

8.00 -17.00 trénink
18.30 porada vedoucích družstev a losování na sobotní závody

Sobota 30. června 2018
6.00 – 7.00 příprava na závod A1
7.00 – 8.30 závod A1
8.30 – 9.00 rotace
9.00-10.30 závod A2
11.00-13.00 oběd
13.00-14.00 příprava na závod B1
14.00-15.30 závod B1
15.30-16.00 rotace
16.00-17.30 závod B2
20.00 průběžné výsledky, losování na nedělní závody

Neděle 1. července 2018
5.30 – 6.30 příprava na závod A1
6.30 – 8.00 závod A1
8.00 – 8.30 rotace
8.30-10.00 závod A2
10.00-11,30 oběd
11.30-12.30 příprava na závod B1
12.30-14.00 závod B1
14.00-14.30 rotace
14.30-16.00 závod B2
17.30 vyhlášení výsledků

V případě nepříznivého počasí si pořadatel vyhrazuje změnu tratí, či časového harmonogramu závodu.

Garant Pořadatelé
Tomáš Kepr (606 580 464) Miroslav Zvolánek (604 231 860) Miroslav Boháč

Mapa 1:

Mapa 2:

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář