fbpx

1.liga 1.kolo v přívlači

Kdy:
24.6.2017 – 25.6.2017 celý den Europe/Prague Časové pásmo
2017-06-24T00:00:00+02:00
2017-06-26T00:00:00+02:00
Kde:
Morava 18 revír 471 049
Kontakt:
Robert Forst
737 728 250

Organizační výbor
Ředitel soutěže: Forst Robert, Ing.
Technický ředitel: Šefčík Michal, předseda MO ČRS Olomouc
Hlavní rozhodčí: Jan Němec
Garant: Pernický Stanislav, Ing.
Bodovací komise: Němec Jan -hlavní rozhodčí, Špáda Jiří, Prokop Josef ml., Marek Ladislav

proběhnou v souladu s ustanovením Soutěžního a Závodního řádu pro LRU – přívlač platného pro rok 2017

Uchovávání ryb: dle SaZŘ 2017

Povolené druhy ryb: dle SaZŘ 2017

Míra povolených druhů ryb: dle SaZŘ 2017 – blíže neupravováno

Bodování: dle SaZŘ 2017

Brodění: – zakázáno!!

Jakkoli prokazatelně poškozená ryba nebude v souladu se SZŘ hodnocena a navíc se závodník vystavuje možnému napomenutí nebo případné diskvalifikaci.

Tréninkové úseky
Morava 18  (řeka)   – všude mimo závodní sektory

Povolenky k lovu !!!

Upozorňujeme, že závodníci musejí mít k účasti v závodě platnou povolenku opravňující k lovu na mimopstruhovém revíru US Ostrava. Pokud takovou závodník nemá, ať kontaktuje ředitele soutěže. My pak povolenky zařídíme hromadně.

Cena týdenní povolenky je 450 Kč a cena denní pak 180Kč a cena dvoudenní 300 Kč, viz. ceník ČRS.

Závodní úseky

Závod A dopoledne:  Morava 18 – od mostu na ulici Komenského proti   proudu cca.1200 m, pravý břeh

Závod A odpoledne: – Morava 18 – od mostu na silnici č.570 proti proudu až po železniční most na čistírnou odpadních vod, levý břeh

Závod B dopoledne:  Morava 18 – od mostu na ulici Komenského proti proudu cca.1200 m, levý břeh

Závod B odpoledne: – Morava 18 – od mostu na silnici č.570 po proudu cca.1600 m, levý břeh

Vyznačeno na mapě zeleně!!!

Morava 18 dopolední sektor     

v sobotu z pravého břehu a v neděli z levého břehu        

Pásmo parmové hloubka 0,1 – 1,5 m, šířka 30-35 m.

Ryby: jelec tloušť a jesen, štika, okoun, bolen, candát, parma.

Morava 18 odpolední sektory               

Pásmo parmové a cejnové hloubka 0,5 – 3 m, šířka 30 – 35 m.

Ryby: jelec tloušť a jesen, štika, okoun, bolen, candát, parma, sumec.

Pro závodníky platí přísný zákaz lovu v závodních úsecích 7 dnů před závody.

Protesty :     Protest lze podat v souladu se soutěžním a závodním řádem. Kauce při podání protestu je 500,- Kč, při zamítnutí protestu propadá kauce ve prospěch pořadatele.

Ubytování:   Koleje UP Olomouc – Mgr. Lucie Bajerová; hotel@upol.cz; 777 000 202 zde bohužel není dost kapacit pro všechny.

www.ubytovna-olomouc.cz/cz/kontakt/
a mnoho dalších v Olomouci

Stravování:  Ve vlastní režii závodníků.

V průběhu závodů je možno se najíst před odpoledním sobotním závodem v restauracích v Olomouci a okolí (blízko odpoledních sektorů je pizzerie Olis bar ). V neděli nebude přestávka na oběd, abychom závod ukončili co nejdříve a závodníci mohli jet dříve domů, proto si prosím zajistěte nedělní oběd formou svačiny a najíst se můžete v době, kdy se budou počítat výsledky.

Přihlášky :    Pokud se družstvo z vážných důvodů nemůže závodu zúčastnit, omluví se pořadateli nejpozději do 1. 6. 2015 včetně na adresu:

Robert Forst
U Vrby 16
785 01 Šternberk

Případné dotazy na mobil 737 728 250, e-mail: robert.forst@seznam.cz nebo forst@papcel.cz

Časový rozpis závodů
Pátek 23. června 2017
7 – 18 hod.   trénink
19 hod.         porada vedoucích družstev a losování v restauraci U tygra, zde možno povečeřet- klobásky, utopenci, hermelín,…

Sobota dne 24. 6. 2017 – závod A
05.30 – 06.00  hodin  odjezd na závodní úsek A
06.00 – 07.00  hodin  příprava na ranní závod
07.00 – 08.30  hodin  ranní závod 1. část
08.30 – 09.00  hodin  rotace,
09.00 – 10.30  hodin  ranní závod 2. část
10.30 – 13.00  hodin  přestávka na oběd
13.00 – 14.00  hodin  příprava na závod
14.00 – 15.30  hodin  odpolední závod 1. část
15.30 – 16.00  hodin  rotace
16.00 – 17.30  hodin  odpolední závod 2. část
20.00 – 21.00  hodin  vyhlášení výsledků 1. dne a losování v restauraci U tygra

Neděle dne 25. 6. 2017 – závod B
05.30 – 06.00  hodin  odjezd na závodní úsek B
06.00 – 07.00  hodin  příprava na ranní závod
07.00 – 08.30  hodin  ranní závod 1. část
08.30 – 09.00  hodin  rotace
09.00 – 10.30  hodin  ranní závod 2. část
10.30 – 12.00  hodin  příprava na závod
12.00 – 13.30  hodin  odpolední závod 1. část
13.30 – 14.00  hodin  rotace
14.00 – 15.30  hodin  odpolední závod 2. část
15.30 – 16.30  hodin zpracování celkových výsledků
16.30 –            vyhlášení výsledků

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu programu a lovného úseku s ohledem na klimatické podmínky a jiné nepředvídatelné přírodní události.

Mapy:

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

Napsat komentář